Newsy

Zdjęcia z posta użytkownika Studio Movement

Wakacje Taneczne w ramach Beskidzkiego Lata z Tańcem ruszyły pełną parą. W naszej filii w Domu Kultury w Kozach codziennie w terminie od 16.07-20.07.2018 r. odbywają się różnorodne warsztaty taneczne. W przyszłym tygodniu startujemy z warsztatami w Buczkowicach. Mamy ostatnie wolne miejsca!!!..

4 likes, 0 comments1 day ago

Zdjęcia z posta użytkownika Studio Movement

„Taniec drogą do rozwoju osobowości człowieka”. Ruszyły wakacyjne warsztaty taneczne w ramach Beskidzkiego Lata z Tańcem w naszej nowej filii w Bielsku – Białej. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież na II turnus wakacji tanecznych w dniach 06.08.-10.08.2018r. Zapisy trwają!!!..

10 likes, 1 comments4 days ago

Zdjęcia z posta użytkownika Studio Movement

Aktywne dziecko – to twórcze dziecko, pełne radości i sił witalnych. Zapraszamy na wakacyjne warsztaty taneczne. W tym tygodniu ruszyły wakacyjne warsztaty – Śląskie Lato z Tańcem. Tańczymy w Tychach i Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do naszych kolejnych grup warsztatowych w Bielsku – Białej,..

9 likes, 0 comments1 week ago

Zdjęcia z posta użytkownika Studio Movement

Ostatnie wolne miejsca!!! Zapraszamy serdecznie na wakacyjne warsztatach taneczne – Beskidzkie Lato z Tańcem. Ostatnie wolne miejsca dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w tanecznym stylu. Czekamy na Was od 16.07-20.07.2018 w Bielsku -Białe w Yoga & Mental Zone i w Domu Kultury w Kozach. Koszt:..

3 likes, 0 comments1 week ago