Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Witaj na stronie StudioMovement.  m@studiomovement.pl

poznaj nas

O nas

Studio Movement prowadzi działalność edukacyjną, artystyczną oraz szkoleniową, promując i rozpowszechniając sztukę taneczną.

PROGRAM EDUKACYJNY:
AKADEMIA TAŃCA I BALETU MOVEMENT
Warsztaty dla dzieci , młodzieży oraz osób dorosłych odbywają się cyklicznie w kilku blokach zajęciowych z podziałem na grupy wiekowe. Tematyka programowa oprócz treści związanych bezpośrednio z tańcem została wzbogacona o narzędzia teatralne. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom oraz autorskiemu programowi nauczania wykraczamy poza standardy i schematy szkolne. Pozwala to na kreatywny rozwój i efektywne wykorzystanie indywidualnego potencjału twórczego. Warsztaty prowadzone są w formie stacjonarnej i zdalnej.

PROGRAM SZKOLENIOWY
AKADEMIA SZKOLENIOWA MOVEMENT

Proces ten powinien przełamać schematyczne myślenie i pomóc w poszukiwaniach nowych rozwiązań na polu tanecznym oraz kompetencji społecznych.

Tematyka szkolenia porusza zagadnienia dotyczące szerokopojętej tematyki tańca, a ponadto, inscenizacji , scenografi i reżyserii spektaklu tanecznego wraz z nowatorskimi rozwiązaniami. Działania szkoleniowe podzielone na tematyczne bloki warsztatowe maja formę zarówno grupową, jak i indywidualną.

Dodatkowo prowadzimy również szkolenia przygotowujące na studia wyższe (m.in przygotowanie etiudy choreograficznej pod okiem prowadzącego).
Szkolenia prowadzone są w formie stacjonarnej i zdalnej.

PROGRAM ARTYSTYCZNY

U nas młodzi artyści mogą wyrażać swoje potrzeby w procesie twórczym, rozwijać i doskonalić wiedzę z zakresu choreografii i reżyserii spektaklu. T

Misja i wizja:
Droga rozwoju i realizacji wizji w Studio Choreografii i Tańca Movement 2014-2030 jest prowadzona wielotorowo i charakteryzuje się następującymi cechami:

 • Kompetencja i kreatywność trenerów połączone z edukacją
 • Upowszechnianie sztuki tańca, choreografii i teatru na terenie Polski
 • Konsekwentne budowanie tożsamości i promowanie Instytucji
 • Wspieranie Instytucji potrzebujących.

Celem Studia Movement jest rozpowszechnianie sztuki tanecznej i choreograficznej na terenie całej Polski poprzez ofertę edukacyjną, warsztatową, szkoleniową i artystyczną.
Rozwijanie świadomości psychomotorycznej, wyobraźni muzycznej i przestrzennej, świadomości ciała i kształtowanie postaw twórczych uczestników studia.
Stworzenie rynku pracy dla zawodowych aktorów teatru tańca i młodych choreografów.

Studio Choreografii i Teatru Tańca to:

 • Akademia Tańca i Baletu – prowadząca działalność stacjonarną i zdolną ( online).
 • Akademia ze swoim autorskim programem nauczania chce docierać do miejscowości i regionów, które mają ograniczony dostęp do sztuki tańca.
 • Akademia Szkoleniowa Movement mająca na celu poszerzanie świadomość tanecznej i artystycznej.
 • Fashion Movement – kolekcje modowe inspirowane tańcem / baletem.
 • Teatr Tańca -program artystyczny. To przestrzeń skupiająca młodych artystów, twórców, ludzi tańca.
 • Realizacja pokazów, eventow tanecznych, spektakIi i warsztatów.

MAGDALENA ŁAWNICZEK
Założycielka Studia Movement

TANCERKA, AKTORKA, CHOREOGRAF, PEDAGOG
Urodzona 15.08.1984 r. w Tychach. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca, kierunek: taniec, specjalność: choreografia i teoria tańca oraz szkoły aktorskiej i telewizyjnej SPOT w Krakowie.
Współpracowała ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, wydział Teatru Tańca w Bytomiu przy swoim spektaklu dyplomowym.
Promotorem dyplomu była prof. dr hab. Ewa Wycichowska – dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Teatru Tańca – baletu poznańskiego.
Stworzyła choreografię do spektakli muzycznych dla najmłodszych odbiorców: „Calineczka”, „Jaś i Małgosia”, „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek”, „Opowieść wigilijna”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Król Bul”.

Praktykę zawodową zdobywała w:

 • Teatr Bagatela w Krakowie
 • Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach
 • Opera Śląska w Bytomiu
 • Teatr Zagłębia w Sosnowcu
 • Teatr Polski w Warszawie (dyplom)
 • Teatr Groteska w Krakowie (dyplom)
 • Balet Dworski Cracovia danza w Krakowie
 • Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Oprócz pracy teatralnej w zakresie sztuki aktorskiej i choreograficznej prowadzi również warsztaty z tańca współczesnego, modern jazz, polskich tańców narodowych, demiklasyki, z ruchu scenicznego, świadomości ciała, ekspresji scenicznej, choreografii i kompozycji tańca, teatru tańca z elementami treningu twórczego myślenia. W pracy warsztatowej wykorzystuje narzędzia teatralne i elementy metod pracy z aktorem. Pedagog tańca ze stopniem nauczyciela kontraktowego.

instruktorzy

Poznaj nasz zespoł

kontakt

Napisz do nas!

Imię
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Treść wiadomości...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Proszę o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
Proszę o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych