Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Witaj na stronie StudioMovement.  m@studiomovement.pl

warsztaty

Program na wakacje i ferie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą w aktywny, twórczy i wartościowy sposób spędzić wakacje na warsztatach tanecznych.

LATO BALETOWE
WAKACJE TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lato Baletowe to program warsztatowy prowadzony w oparciu o autorski program nauczania. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, trwają 6 dni. Działania warsztatowe prowadzone są w formie grupowej i indywidualnej, swym zakresem obejmują twórcze projekty uczestników. Warsztaty ukierunkowane są na czerpanie radości, przyjemności z form tanecznych i wyzwolenia w ruchu. Uczestnictwo w warsztatach to nie tylko zabawa, podczas zajęć dochodzi do rozładowania napięcia emocjonalnego i poprawy samopoczucia. Uczestnik w trakcie procesu ruchowego pracuje nad koordynacja ruchową, płynnością ruchu, poczuciem rytmu i swobodą, rozwijając tym samym swoją osobowość i świadomość psychomotoryczną.

Program:

  • WARSZTATY BALETOWE
  • WARSZTATY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO
  • MODERN JAZZ
  • CONTEMPORARY DANCE
  • WARSZTATY TEATRU TAŃCA Z ELEMENTAMI TRENINGU TWÓRCZEGO MYŚLENIA
  • EKSPRESJA SCENICZNA Z CHOREOGRAFIĄ
  • PROJEKTY TWÓRCZE

WIOSENNE WARSZTATY TANECZNE DLA KOBIET MODERN JAZZ Z CHOREOGRAFIĄ
ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ I OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

Zapraszamy do wzięcia udziału w sobotniej fuzji tanecznej dla kobiet. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą obudzić swój taneczny potencjał, poczuć pewność siebie, odkryć własną kobiecość w twórczym procesie ruchowym. To świetna zabawa choreograficzna w dobrym i energetycznym klimacie. Tu poczujesz się wyzwolona, pełna energii, radości i kreatywności.
Aktywność młodych twórców sztuki choreograficznej i pedagogów tańca jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna w kontekście krzewienia współczesnej sztuki tanecznej w kraju i na świecie. W dobie kultury masowej, nowinek technicznych i licznych środków przekazu, działalność młodych tancerzy, choreografów i kompozytorów XXI wieku schodzi niejako na dalszy plan w kontekście priorytetów współczesnej cywilizacji. Biorąc pod uwagę niezwykle bogatą tradycję związaną z rozwojem i przemianami tańca, a także niemalejącą liczbę osób chcących nieustannie pogłębiać jej tajniki, chcemy aktywnie przyczyniać się do jej pomnażania.
ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ!

WIOSENNE WARSZTATY TANECZNE DLA KOBIET MODERN JAZZ Z CHOREOGRAFIĄ ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ I OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ Zapraszamy do wzięcia udziału w sobotniej fuzji tanecznej dla kobiet. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą obudzić swój taneczny potencjał, poczuć pewność siebie, odkryć własną kobiecość w twórczym procesie ruchowym. To świetna zabawa choreograficzna w dobrym i energetycznym klimacie. Tu poczujesz się wyzwolona, pełna energii, radości i kreatywności. Aktywność młodych twórców sztuki choreograficznej i pedagogów tańca jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna w kontekście krzewienia współczesnej sztuki tanecznej w kraju i na świecie. W dobie kultury masowej, nowinek technicznych i licznych środków przekazu, działalność młodych tancerzy, choreografów i kompozytorów XXI wieku schodzi niejako na dalszy plan w kontekście priorytetów współczesnej cywilizacji. Biorąc pod uwagę niezwykle bogatą tradycję związaną z rozwojem i przemianami tańca, a także niemalejącą liczbę osób chcących nieustannie pogłębiać jej tajniki, chcemy aktywnie przyczyniać się do jej pomnażania. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ!

WEEKEND Z MOVEMENT(EM)!
FERIE Z MOVEMENT(EM)!
WAKACJE Z MOVEMENT(EM)!
WARSZTATY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH!

JEŚLI JESTEŚ DYREKTOREM INSTYTUCJI KULTURALNEJ, PLACÓWKI OŚWIATOWEJ, HOTELU, CZY PENSJONATU, MOŻESZ SKOMPONOWAĆ SWOJĄ OFERTĘ WARSZTATÓW LUB WYBRAĆ OPCJĘ WARSZTATÓW Z POKAZEM. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY I ŚWIETNEJ ZABAWY!

kontakt

Napisz do nas!

Imię
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Treść wiadomości...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Proszę o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
Proszę o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych