Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Witaj na stronie StudioMovement.  m@studiomovement.pl

warsztaty

Program na wakacje i ferie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą w aktywny, twórczy i wartościowy sposób spędzić wakacje na warsztatach tanecznych.

LATO BALETOWE
WAKACJE TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lato Baletowe to program warsztatowy prowadzony w oparciu o autorski program nauczania. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, trwają 6 dni. Działania warsztatowe prowadzone są w formie grupowej i indywidualnej, swym zakresem obejmują twórcze projekty uczestników. Warsztaty ukierunkowane są na czerpanie radości, przyjemności z form tanecznych i wyzwolenia w ruchu. Uczestnictwo w warsztatach to nie tylko zabawa, podczas zajęć dochodzi do rozładowania napięcia emocjonalnego i poprawy samopoczucia. Uczestnik w trakcie procesu ruchowego pracuje nad koordynacja ruchową, płynnością ruchu, poczuciem rytmu i swobodą, rozwijając tym samym swoją osobowość i świadomość psychomotoryczną.

Program:

  • WARSZTATY BALETOWE
  • WARSZTATY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO
  • MODERN JAZZ
  • CONTEMPORARY DANCE
  • WARSZTATY TEATRU TAŃCA Z ELEMENTAMI TRENINGU TWÓRCZEGO MYŚLENIA
  • EKSPRESJA SCENICZNA Z CHOREOGRAFIĄ
  • PROJEKTY TWÓRCZE

WIOSENNE WARSZTATY TANECZNE DLA KOBIET MODERN JAZZ Z CHOREOGRAFIĄ
ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ I OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

Zapraszamy do wzięcia udziału w sobotniej fuzji tanecznej dla kobiet. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą obudzić swój taneczny potencjał, poczuć pewność siebie, odkryć własną kobiecość w twórczym procesie ruchowym. To świetna zabawa choreograficzna w dobrym i energetycznym klimacie. Tu poczujesz się wyzwolona, pełna energii, radości i kreatywności.
Aktywność młodych twórców sztuki choreograficznej i pedagogów tańca jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna w kontekście krzewienia współczesnej sztuki tanecznej w kraju i na świecie. W dobie kultury masowej, nowinek technicznych i licznych środków przekazu, działalność młodych tancerzy, choreografów i kompozytorów XXI wieku schodzi niejako na dalszy plan w kontekście priorytetów współczesnej cywilizacji. Biorąc pod uwagę niezwykle bogatą tradycję związaną z rozwojem i przemianami tańca, a także niemalejącą liczbę osób chcących nieustannie pogłębiać jej tajniki, chcemy aktywnie przyczyniać się do jej pomnażania.
ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ!

WIOSENNE WARSZTATY TANECZNE DLA KOBIET MODERN JAZZ Z CHOREOGRAFIĄ ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ I OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ Zapraszamy do wzięcia udziału w sobotniej fuzji tanecznej dla kobiet. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą obudzić swój taneczny potencjał, poczuć pewność siebie, odkryć własną kobiecość w twórczym procesie ruchowym. To świetna zabawa choreograficzna w dobrym i energetycznym klimacie. Tu poczujesz się wyzwolona, pełna energii, radości i kreatywności. Aktywność młodych twórców sztuki choreograficznej i pedagogów tańca jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna w kontekście krzewienia współczesnej sztuki tanecznej w kraju i na świecie. W dobie kultury masowej, nowinek technicznych i licznych środków przekazu, działalność młodych tancerzy, choreografów i kompozytorów XXI wieku schodzi niejako na dalszy plan w kontekście priorytetów współczesnej cywilizacji. Biorąc pod uwagę niezwykle bogatą tradycję związaną z rozwojem i przemianami tańca, a także niemalejącą liczbę osób chcących nieustannie pogłębiać jej tajniki, chcemy aktywnie przyczyniać się do jej pomnażania. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ!

WEEKEND Z MOVEMENT(EM)!
FERIE Z MOVEMENT(EM)!
WAKACJE Z MOVEMENT(EM)!
WARSZTATY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH!

JEŚLI JESTEŚ DYREKTOREM INSTYTUCJI KULTURALNEJ, PLACÓWKI OŚWIATOWEJ, HOTELU, CZY PENSJONATU, MOŻESZ SKOMPONOWAĆ SWOJĄ OFERTĘ WARSZTATÓW LUB WYBRAĆ OPCJĘ WARSZTATÓW Z POKAZEM. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY I ŚWIETNEJ ZABAWY!

kontakt

Napisz do nas!