Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Witaj na stronie StudioMovement.  m@studiomovement.pl

RODO

Polityka prywatności

Informacja o Twoich danych osobowych!

Drogi Kliencie w związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych osobowych jako Administrator Danych Osobowych zobowiązani jesteśmy do wdrożenia wielu procedur w tym procedury informacyjnej. W związku z tym informujemy Cię o poniższych kwestiach abyś wiedział jakie masz prawa

1. Administratorem twoich danych osobowych jest Magdalena Ławniczek prowadząca działalność pod firmą Studio Choreografii i Teatru Tańca MOVEMENT Magdalena Ławniczek z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Bociania 12a/2 NIP: 6462599572 Regon: 243416933.

2. Przetwarzanie odbywa się na podstawie twojej zgody i w celu wykonania umowy tj świadczenie usług edukacyjnych. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili pisząc email na adres m@studiomovement.pl lub pocztą tradycyjną na adres siedziby wskazany w pkt 1 (dla twojego bezpieczeństwa wskazany jest list polecony, ale nie jest on konieczny.

3. Dane jakie przetwarzamy to Imię Nazwisko, adres do korespondencji oraz email.

4. Twoje dane nie są profilowane.

5. Dane są przechowywane przez czas nieokreślony. Jednak tak długo jak ty na to nam zezwolisz. Możesz bowiem w każdej chwili zażądać usunięcia twoich danych. Pamiętaj jednak, że są one nam konieczne do wykonywania umowy.

6. Możesz w każdej chwili zażądać dostępy to twoich danych, możesz żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ale także masz prawo do zażądanie przenoszenia danych.

7. Jeżeli uważasz, że nasze działania w związku z przetwarzaniem twoich danych osobowych naruszyły twoje dobra chronione prawem możesz zgłosić to do GIODO z siedzibą w Warszawie ul Stawki 2.

8. Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu realizacji zajęć i warsztatów edukacyjnych/szkoleniowych/artystycznych. Jeżeli natomiast chcesz dostawać newsletter musisz wyrazić na to osobną zgodę. Nigdy nie będziemy sprzedawać ani udostępniać w celach handlowych twoich danych osobowych. Jedyne udostępnianie podmiotom trzecim będzie następowało albo w wyniku twojej zgody, albo jeżeli wynikać to będzie z przepisu prawa, decyzji lub wyroku sądu.